Vyhledávání zájezdu
Velký Okruh Kubou - Kuba

Velký Okruh Kubou

Kuba

, Hotel starstarstar



Velký Okruh Kubou

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:

Dnes Počasí v Havana - transparent 30°C
Zítra Počasí v Havana - transparent 25 - 30°C
25.9. Počasí v Havana - transparent 26 - 31°C
26.9. Počasí v Havana - transparent 26 - 31°C


Popis
Havana - Viňales - Playa Girón - Cienfuegos - Guantanamo - Baracoa - Guardalavaca - Santa Clara - Trinidad - Camaguey - Playa Ancón - Santiago De Cuba
Ubytování
dvoulůžkový pokoj s příslušenstvím
Vybavení a služby
polopenze/ all inclusive dle programu
Stravování
polopenze/ all inclusive dle programu
Doprava
letecky Praha
Program
1. - 15. den
Program:

1. den: Odlet z Prahy (Air France). Večer přílet do Havany. Transfer do hotelu v Havaně, večeře v místní restauraci, návrat do hotelu a nocleh.
2. den: PROHLÍDKA HAVANY: Snídaně. Procházka Starou Havanou (UNESCO) po nejkrásnějších památkách: Plaza de la Catedral, Plaza de Armas, Plaza Vieja, Plaza de San Francisco (pouliční hudebníci), Hemingwayův bar Bodeguita del Medio (ochutnávka mojita), Floridita, Capitolio, muzeum Revoluce. Možnost obědu v místní restauraci. Panoramatická vyhlídka na Havana z pevnosti El Morro. Návrat do hotelu k odpočinku a občerstvení. V 19.30 transfer na večeři do místní restaurace v centru Havany. Návrat do hotelu, nocleh.
3. den: NP SOROA – ÚDOLÍ VIŇALES: Snídaně. Odjezd na západ Kuby do exotického národního parku Soroa (orchideárium, tropický vodopád), pokračování oblastí vynikajícího tabáku, návštěva tabákové farmy - ukázka jeho pěstování, sběru a kultivace. Údolí Viňales - zvláštní zaoblené zeleně porostlé vápencové kopce - mogoty (UNESCO). Oběd v ceně výletu. Jeskyně Cueva del Indio a stěna prehistorie. Zpět do Havany. Večeře v místní restauraci, návrat do hotelu, nocleh.
4. den: HAVANA: Snídaně. Návštěva továrny na tabák. Poté odjezd do muzea Hemingwaye (vila „La Vigía“). Zastávka v blízkém Cojimaru. Poté návštěva moderní části Havany. Návštěva hřbitova Colon. Fakultativně oběd v místní restauraci. Návštěva Muzea rumu Havana Club. Večeře v místní restauraci, transfer na hotel, nocleh. Fakultativně možnost navštívit kabaret Tropicana nebo Buena Vista Social Club.
5. den: HAVANA – CIENAGA DE ZAPATA – PLAYA GIRÓN – CIENFUEGOS: Snídaně. Odjezd do parku Cienaga De Zapata, návštěva krokodýlí farmy La Boca de Guamá a indiánské vesnice. Oběd fakultativní. Přejezd do Zátoky sviní a na pláž Playa Girón. Návštěva města Cienfuegos („perla jihu“ – bylo založeno v 19. století francouzskými přistěhovalci. Ve zdejším divadle Tomas Terry, obloženém mramorem z Carrary, vystupoval Enrico Caroso a Sara Berhardtová. Večeře, nocleh.
6. den: CIENFUEGOS – TRINIDAD - ANCÓN: Po snídani přejezd do Trinidadu (UNESCO). Oběd fakultativně. Prohlídka Trinidadu město z dob kolonistů, obchodu s otroky a pirátských nájezdů, kde jakoby se zastavil čas: náměstí Plaza Mayor keramické dílny, ochutnávka drinku otroků „La Canchanchara“. Individuální volno na nákup místních suvenýrů. Odpoledne přejezd na třtinové plantáže v „údolí cukrovarů“ Valle de los Ingenios a prohlídka Manaca Iznaga toner. Poté odjezd na pláž Ancón. Ubytování v hotelu na pláži se službami all inclusive.
7. den: VOLNO NA PLÁŽI:
8. den: ANCÓN – BAYAMO – SANTIAGO DE CUBA: Snídaně. Přejezd na Bayamo, návštěva Baliziky El Cobre, prohlídka města. Transfer do Santiaga de Cuba k ubytování. Večeře, nocleh.
9. den: SANTIAGO DE CUBA: Po snídani prohlídka města – nejstarší kubánské budovy, hřbitov (zde pochován José Martí, Carlos Manuel de Cespedes aj.). Oběd je fakultativní. Návštěva Castillo del Morro, Muzea pirátství. Návrat do hotelu, večeře, nocleh.
10. den: GUANTANAMO - BARACOA: Snídaně. Odjezd do Guantanama přes hory s nádhernými panoramatickými výhledy. Příjezd do Baracoa, prohlídka města. Ubytování v hotelu na pláži. Večeře, nocleh.
11. den: BARACOA: Volno na pláži. Fakultativně výlet do pohoří El Yunke. Po obědě přejezd do Guardalavacy, ubytování v hotelu se službami all inclusive. Večeře, nocleh.
12. den: GUARDALAVACA: Volno na pláži.
13. den: GUARDALAVACA – CAMAGUEY – SANTA CLARA: Snídaně. Volno na pláži. Po brzkém obědě přejezd do Camaguey, prohlídka města. Transfer do Santa Clary – ubytování, večeře.
14. den: SANTA CLARA – HAVANA AIRPORT: Snídaně. Prohlídka univerzitního města Santa Clara. Zastávka u pomníku Che Guevary, který zde svým triumfem otevřel Castrovým povstalcům cestu do Havany. Návštěva muzea Che Guevary. Oběd je fakultativní. Odjezd do Havany na letiště.
15. den: Přílet do Prahy.

Cena zahrnuje
Cena zahrnuje: letenku Praha – Havana – Praha, 13x nocleh (4x Havana, 1x Cienfuegos, 2x Playa Ancón, 2x Santiago De Cuba, 1x pláž Baracoa, 2x Guardilavaca, 1x Santa Clara), strava dle programu (polopenze na okruhu, all inclusive v plážových hotelech), služby českého průvodce během celého zájezdu, klimatizovaný kubánský autobus, vstupné dle programu, zákonné pojištění CK.
Cena nezahrnuje
Cena nezahrnuje: kubánské vízum (cca 900 Kč) a odletovou taxu splatnou na letišti v Havaně (v protihodnotě cca
25 USD), povinné cestovní pojištění, spropitné 20 EUR. Fakultativní výlety – Tropicana show, Buena Vista Social Club, katamarány a výlety na Varaderu apod.

Pozn.: Doporučené kapesné na eventuální osobní nákupy a návštěvu kabaretů 100 – 250 EUR (výměna USD je nevýhodná).
Upozornění: CK si vyhrazuje možnost přesunů jednotlivých bodů programu při zachování jeho celkového obsahu.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.